TWILIGHT

Twilight hakkında her şey...


  Forum Kuralları

  Paylaş

  BeRKaY_BeLLa

  Mesaj Sayısı : 1
  Kayıt tarihi : 04/01/10

  Forum Kuralları

  Mesaj  BeRKaY_BeLLa Bir Ptsi Ocak 04, 2010 7:11 pm

  1. Forum ortamında veya özel mesajlarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri/kurumları küçük düşürücü, din, dil, ırk ayrımı yapan ve hakaret niteliğinde sözler kullanamazsınız. Kaba sözler, hakaret, ayrımcılık, cinsellik, politika ve din içerikli mesajlar yazamazsınız.

  2. Aynı mesajı bir defadan fazla gönderemezsiniz. Üst üste birbiriyle ilişkili birkaç mesaj gönderemezsiniz. Mesajınıza ekleme yapmak için "düzen" butonunu kullanmalısınız.

  3. Aynı konuyu, aynı veya farklı başlıklar altında birden fazla kez açamazsınız.

  4. Forumda aktif bir üyeliğiniz varken başka üyelikler alamazsınız, kullanamazsınız.

  5. Kişiye özel başlık açamazsınız, mesaj yazamazsınız. Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj göndermelisiniz.

  6. Rütbenizi ve yıldız sayınızı artttırmak amacıyla gereksiz mesajlar yazamazsınız. Forumlarımıza içeriksiz, gereksiz veya açılan başlıkla ilgisiz mesajlar gönderemezsiniz.

  7. "+1" şeklindeki mesajlar da gereksiz olarak değerlendirilecektir. Forumlarımız anket değil, bilgi paylaşım ortamıdır. Bu tür mesajlar konuya herhangi bir katkı sağlamamakta, sadece veritabanımızda yer kaplamaktadır.

  8. Mesajınızın tamamını kapsayacak şekilde gereksiz yere renk, boyut, smiley gibi eklentiler kullanamazsınız. Mesajın veya başlığın tamamını büyük harflerle yazamazsınız.

  9. Forumlarda belirlenmiş kategorilere uygun olmayan bir konu açamazsınız.

  10. Başlıklarınızda açıklayıcı olmalısınız.

  11. Özel mesaj yoluyla hiçbir üyemizi rahatsız edecek mesajlar gönderemezsiniz. Gerek görüldüğünde özel mesajlarınız incelenebilir ve özel mesaj göndermeniz yasaklanabilir.

  12. Türkçeyi mümkün olduğunca doğru kullanmaya ve IRC lisanı ile mesaj yazmamaya gayret ediniz.

  13. Admin, Moderatör ve Editör'lere, görevleri dahilinde konularda -onların fikirlerine katılmasanız bile- görüşlerine ve kendilerine kesinlikle saygılı olmalısınız.

  14. Kurallara aykırı öğeler içeren avatar ve imzalar kullanamaz, reklam yapamazsınız. İmzalarınızda 1 taneden fazla büyük resim, 2 taneden fazla orta boy resim olamaz, eğer resim kullanıyorsanız 5'den, resim kullanmıyorsanız, 7'den fazla userbar ekleyemezsiniz. Geçişli userbar'larınızı boyutu abartılmadığı sürece istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

  Yukarıdaki kurallara uymamanız halinde yöneticiler tarafından iki kez uyarılırsınız. Davranışınızın tekrarı halinde forumlardan uzaklaştırılırsınız.

  Forum yöneticilerinin gerekli görmesi halinde, forumun huzurunu bozan veya forumda bulunması istenmeyen kişiler, uyarı verilmeksizin ve kurallara bağlı kalınmaksızın forumdan uzaklaştırılabilirler.

  Forumlara mesaj gönderdiğinizde yukarıdaki kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.
  avatar
  _-_Alice_-_
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1
  Kayıt tarihi : 28/12/09
  Yaş : 21
  Nerden : İstanbul

  Forum Kuralları

  Mesaj  _-_Alice_-_ Bir Salı Ocak 05, 2010 2:27 pm

  study Katılıyorum! Exclamation

   Forum Saati Ptsi Ara. 17, 2018 7:08 pm